Vítáme Vás na našich stránkách!

AKTUALIZOVANÉ MIMOŘÁDNÉ OPATŘENÍ VLÁDY ČR

Aktualizované desatero chování na hřišti

Od 11. května přistupuje Vláda ČR k dalšímu rozvolnění opatření vydaných v souvislosti pandemií koronaviru. Z tohoto důvodu pro vás FAČR připravila aktualizované desatero chování na hřišti, které se již podruhé snaží cílit na naši členskou základnu a otázky, které ji v souvislosti s pandemií tíží. Toto desatero nemá charakter dodatečného nebo upřesňujícího výkladu, je tvořeno výhradně východisky z dostupných zdrojů. Tato pravidla jsou doporučujícího charakteru a je nutné vždy vycházet z daných okolností a možností jednotlivého klubu. Pravidla se týkají výhradně venkovního fotbalového hřiště.

1. Na sportovišti se musí nacházet ve stejném čase nejvýše 100 osob (včetně případných diváků).
  2. Ve skupině 100 osob je možné trénovat a hrát přátelská a nemistrovská utkání:  přátelská a nemistrovská utkání se nezadávají do IS nebo nejde o mistrovský zápas, tudíž odměna rozhodčího není ani v této době hrazena FAČR
  3. Zachovávejte vzdálenost mezi hráči a ostatními nejméně 2 metry.
  4. Trénovat a hrát ve skupině 100 osob lze bez distanční vzdálenosti = bez udržování vzdálenosti 2 metrů.
  5. Hráči v době tréninku nebo zápasu nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest.
  6. Rozhodčí nejsou povinni nosit ochranný prostředek dýchacích cest, musejí ovšem dbát zvýšené opatrnosti při používání veškerých pomůcek spojených s výkonem jejich profese.
  7. Na sportovišti je k dispozici nádoba s dezinfekčním prostředkem na dezinfekci rukou.
  8. Nejsou využívány související vnitřní prostory sportoviště, tj. zejména společné šatny, umývárny, sprchy a podobná zařízení, a to ani rozhodčími.  Šatny, umývarny, sprchy a podobná zařízení jsou nově povoleny.
  9. Při používání toalet je nutné zabezpečit režim tak, aby se ve vnitřních prostorech nepotkávalo vícero osob; kromě možnosti dezinfekce rukou je nutné zabezpečit dezinfekci míst, kterých se běžně dotýkají ruce.
  10. Dezinfekci pomůcek provádějte vždy po skončení tréninku nebo utkání.

Prosíme všechny k respektování nařízení, k dodržování pravidel hygieny a k ohleduplnosti !

Novoroční přechod Palkovických hůrek

TJ Sokol Fryčovice

oddíl Klubu turistů pořádá ve středu 1. ledna 2020

NOVOROČNÍHO PŘECHODU PALKOVICKÝCH HŮREK

start: 9.30 HUUKVALY, koupaliště, cíl: 11.30 Kubánkov, vysílač

Doprava: autobus ČSAD Vsetín, linka 371 Ostrava - Hukvaldy, výstup: zastávka Dolní Sklenov, křižovatka

Odjezdy ze zastávek: kopualiště 9.10, bramborárna 9.12, u Konečných 9.14, Chamrád 9.15 a uhelný průzkum 9.16

Po skončení akce na Kubánkově se jde po trase....  rozcestí k Barborce, chodníček (zkratka) kolem potoka, motorest, obecní rybník, restaurace Sokolka

V restauraci Sokolka od 14.00 bude připraven nejen pro účastníky ale i pro příchozí guláš.

Srdečně zvou pořadatelé.

Celý článek

"Projekt Podpora celoroční činnosti TJ Sokol Fryčovice z.s. č. 009/FM/2019 byl spolufinancován z rozpočtu Moravskoslezského kraje"